Chemtrails; “2001 Tarih H.r.2977 Sayılı Uzay Koruma Kanun Tasarısı”

'Bilim ve Araştırmalar' forumunda Yonetici tarafından 28 Kas 2017 tarihinde açılan konu

 1. Yonetici

  Yonetici Moderator

  Katılım:
  15 Kas 2017
  Mesaj:
  5
  Alınan Beğeniler:
  2
  chemtrails-uzay-koruma-kanun-tasarisi.png

  Chemtrails ifadesini duyunca neden bazılarının cin çarpmışa döndüğü ve bilerek veya araştırıp öğrenmek yerine inatla cahil kalmayı tercih ederek inkarcılar korosuna eşlik ettiği açıktır; çünkü CHEMTRAILS; “2001 tarih H.R.2977 sayılı Uzay Koruma Kanun Tasarısı” ile ABD Senatosu ve Kongre’ye YASAKLANMASI TEKLİF EDİLEN “Dünya üzerinde veya uzayda bir hedef nüfusta veya bölgede zarar veya yıkıma yol açmak amacıyla uzay veya doğal ekosistemlere (iyonosfer ve yukarı atmosfer gibi) veya iklime, hava durumuna ve tektonik sistemlere zarar vermek üzere tasarlanmış EGZOTİK SİLAH SİSTEMLERİ” kategorisinde sayılmıştır.

  Bu dağılan, yayılan, ısıyı değiştiren, sel/taşkın, fırtına, dolu, sis, kuraklık vb. aşırı hava koşullarına yol açan kimyasal ve ağır metal aerosollerinden oluşan püskürtmelerin (jeomühendislik/chemtrails uygulamaları) ısrarla ve göz göre göre;
  - olağan uçak egzoz gazı (contrail)/ buhar,
  - kalıcı iz (persistent trail),
  - özel bulut,
  - atmosferde karbon yoğunlaşmasına bağlı küresel ısınmaya çare olacak araç olarak pazarlanan jeomühendislik/iklim mühendisliği/hava durumunu kontrol modeli, güneş ışınımı yönetimi (SRM) vs.
  - Mevcut DOĞAL iklim sistemini koruyacak tedbirler yerine, bunu kimyasalla, biyolojik maddeyle, ağır metalle, elektromanyetik frekansla altüst ederek küresel ısınmanın ve hava kirliliğinin ileri aşamalarının simülasyonları (!) için yapılan “deneyler, araştırmalar, projeler” (!)
  isimleri altında masum uygulamalar olarak sunulması bu yüzdendir. Uyansak mı artık? Hayatının, sağlığının, BÜTÜN geleceğinin, yaşadığın çevrenin, iklimin, soluduğun havanın, içtiğin suyun, ürün aldığın toprağın ve aynı atmosferi paylaştığın bu gezegenin sırf küresel kartelin para ve kontrolsüz güç hırsı için bile bile harcanmasına seyirci kalabilir misin?
   

Bu Sayfayı Paylaş